Brezplačna dostava za vsak nakup nad 30 €

Iskalnik

novice >

Poletno Supanje z G-Shock Slovenija

Sobota. Sonce. Bohinj. Sup. In naša ekipa G-Shock.
Supanje se je v zadnjem času razširilo tudi po Sloveniji in ni ga jezera ali morskega zaliva, da ne bi opazili človeka na supu. Beseda sup izhaja iz angleščine in pomeni stand up paddleboarding, takšnega kot ga poznamo danes pa prihaja z eksotičnih Havajev. Prvotno pa so supanje uporabljali že v davni Afriki, ko so se posamezniki stoje na svojih kanujih in s pomočjo vesla premikali napreje.Lepo sobotno dopoldne  in naša ekipa G-Shock je pripravljena na nove izzive. Odpravili so se v Bohinj, kjer so si pri Pac Sport  sposodili sup in se odpravili dogodivščinam naproti. Agencija Pac Sport ima že več kot 20 let izkušenj z outdoor športi, ki so aktualni v Bohinju.
Navdušeni nad supanjem z odličnim red paddle sup-om je ekipa preizkušala vzdržljivost G-Shock modelov in vsi modeli so dokazali, da so tudi pri tem zabavnem športu obvezni kos opreme.

 

Modeli ur: Ga-710, Ga-100L in Ga-110L

Ekipa G-Shock Slovenija

Sledite G-Shock Slovenija tudi na FB @gshockslo in na Instagramu @gshock_si 

Pac Sport

FB @Pac Sports & Hostel pod Voglom & Cottage Suha in Instagram @pacsportbohinj